top of page

TEENUSED

Meie eesmärk on luua meie pakutavatest teenustest tõeline kogemus. Muudame sündmused erakordseks, lisades lisaväärtust videotootmise teadmistega. Meie peamised väärtused on loovus, usaldusväärsus, uuenduslikkus ja tiimitöö.

OTSEÜLEKANDED

Oleme ilmselt kõike teinud!

 

Pakume otseülekande jaoks kõiki tehnilisi lahendusi, sealhulgas video-, voogesitus-, heli- ja valgustustehnikat, graafikat ja erinevaid videokõneteenuseid.  

Samuti saame aidata teil oma otseülekande sekundite kaupa läbi mõelda, veendumaks, et kõik läheb plaanipäraselt.

PRODUKTSIOONI JUHTIMINE

Produktsiooni juhtimine on oluline, et teie videotootmine mööduks sujuvalt ja lõpptulemus oleks selline, nagu seda ette kujutate. Planeerimine on vajalik ka tehniliste aspektide osas - videoformaat ja vajaliku tehnika planeerimine.

Produktsiooni juhtimine hõlmab kõike alates sündmuste planeerimisest kuni kõigi tehniliste aspektideni - pidage meid oma video- ja sündmuste korraldamise täislahenduse pakkujaks.

OT__9447.jpg
OT__9283.jpg

STUUDIO RENT

Eesti suurim kinnine stuudio!

Stuudio mõõtmed on 9,5 m x 11,5 m, lagi 4,5 m kõrge. Pool stuudiost on 0,5 m raadiusega ümarate nurkadega tsükloraamseinad. Stuudios on ümberringi Moltoni kangast kardinad ja neid saab samuti kasutada musta tausta jaoks.

VIDEOTOOTMINE

Pakume mitmeid videoteenuseid:

  • stuudiovõtted

  • sündmuse salvestus

  • aftermovie

  • droonikaadrid

  • reklaamvideod

Nimekiri on lõputu. Lihtsalt öelge meile, mida plaanite, ja oleme kindlad, et saame teid aidata!

OT__9421.jpg

AEG-VÕTTED

Sul on lahe projekt, mida tahaksid jäädvustada? Kas maja ehitamine, auto ümberehitamine või millegi erakordse loomine?

Väga lahe viis on teha sellest aegvõte, et jagada protsessi algusest lõpuni ja seejärel jagada seda kogu ülejäänud maailmaga! See sobib ka lahedaks reklaamvideoks!

MAANDUMISLEHED

Sageli pole videosisu otseülekandmiseks või postitamiseks kindlat kohta. Me saame sellega aidata!  

Maandumislehed on teie otseülekande või juba loodud videosisu jaoks täielikult kohandatud lehed. Maandumislehtedel võib olla avalik, parooliga kaitstud või tasuline juurdepääs. Saame luua dünaamilise veebilehtede süsteemi või ühekordseks sündmuseks, kõik sõltub sellest, mida vaja on! 

OT__9467.jpg
bottom of page