top of page
OT__9421.jpg

STILL FRAME

Asutasime oma ettevõtte ühe eesmärgiga: luua ilusaid ja ainulaadseid videokogemusi igas žanris ja tööstuses. Tänu meie professionaalsele lähenemisele on meil olnud õnn teha koostööd mõne valdkonna suurima tegijaga.

Kui hakkate meiega koostööd tegema, saate aru Still Frame'i erinevusest. Meie oskuslikud meeskonnaliikmed ei puhka enne, kuni teie projekt on teile rahuldavalt lõpule viidud. Kui soovite meie tootmisteenuste kohta rohkem teada saada, võtke ühendust juba täna.

Kohtuge meeskonnaga

Kust kirg algab

Still Frame'i oleme koondanud valdkonna eksperdid, kes armastavad videovaldkonda. Meie kliendikeskne lähenemine tähendab, et me teeme suuri jõupingutusi, et leida teie vajadustele sobivad lahendused. Lisateavet meie meeskonna kohta leiate allpool.

OT__9596.jpg

KAREL TÕNSON

Karel on Still Frame'i asutaja. Tal on meediavaldkonnas kogemusi alates 2009. aastast ja sellest ajast peale on tal olnud ala vastu kirg. Ta keskendub tehnilistele lahendustele ja kunstilisele juhtimisele vaataja visuaalse kogemuse arendamiseks. Lisaks videograafiale meeldib talle eksperimenteerida ka fotograafia vallas.

OT__9628.jpg

HENDRIK RASPEL

Hendrik Raspel ühines meediamaastikul Still Frame'i meeskonnaga 2021. aastal. Suhtub kirega video tootmise protsessi olenemata sellest, kas tegemist on otseülekande, lühiklipi, paaritunnise salvestuse või tootmisjärgsete montaažidega. Kentsaka huumorisoonega meesterahvas, kes suudab leida positiivseid nurkasid igal asjal, isegi pallil.

OT__9687.jpg

HALDI VANATOA

Haldi Vanatoa on algusest peale kuulunud Still Frame'i meeskonda, kuid alustas täiskohaga 2020. aastal. Tema tugevuste hulka kuuluvad produktsiooni juhtimine ja klienditugi, kuid igapäevaelus on ta spetsialiseerunud otseülekandetehnikuks. Talle meeldib tegeleda aianduse ja joogaga.

OT__9689.jpg

OLAF PIIR

On olnud ka varem abiks erinevatel Still Frame'i projektidel, kuid ametlikult liitus tiimiga 2022 lõpus. 
Alates lihtsate podcastide salvestustest kuni konverentside ja kontserdite heliproduktsioonini välja, 
ta on pühendunud, et saada parim tulemus igas situatsioonis. Kui ta teeb oma töö korralikult ära, siis ei märka seda mitte keegi.
Helisalvestus, helimontaaž kui ka helidisain nii filmides ja videomängudes tekitab temas suurt uudishimu.
Paadunud kitarrist viimased 17 aastat ja täielik "tehnikanohik" :)

OT__9709.jpg

OLIVER TSUPSMAN

Kõige visuaalse entusiast, paberitega reklaamide nautleja. Üldjuhul ei jäta reklaame vahele. Proovib korjata loovaid ideid läbi (teiste) tööde ja on üldjuhul avatud kõige ja ükskõik mille suhtes kui töötab videote ja piltidega.

bottom of page